Terörist İşgal Ordusu, Yemen Hudeyde Limanı'na yapılan saldırıyı üstlendi! Terörist İşgal Ordusu, Yemen Hudeyde Limanı'na yapılan saldırıyı üstlendi!

Türkiye'de gençlerin rahatça gezebilmesi için yeni bir adım atıldı. KYK yurtları, 8 Temmuz - 25 Ağustos 2024 tarihleri arasında gençlere ücretsiz hizmet verecek. Bu fırsat, 2024 GSB Seyahatsever projesi kapsamında sunulacak ve gençlere unutulmaz bir yaz tatili deneyimi yaşatacak.

Projeden faydalanmak isteyen 18-30 yaş arası gençler, KYK yurtlarında 5 gün boyunca ücretsiz konaklayabilecek. Başvuruların yoğun ilgi gördüğü bu proje için kayıtlar açılmış durumda. Gençler, 444 0 472 (ALO GSB) numaralı hattı arayarak en az bir gün öncesinden isim, soyisim ve T.C. kimlik numarası ile rezervasyon yapabilecekler.

Seyahatsever Projesi, 8 Temmuz'dan 25 Ağustos'a kadar devam edecek. Bu süre zarfında, deprem bölgesi hariç Türkiye'nin çeşitli illerindeki bir kız ve bir erkek yurdu yaz döneminde gençlere ücretsiz hizmet verecek. Bu uygulama, gençlerin Türkiye'nin farklı bölgelerini keşfetmeleri ve keyifli bir yaz geçirmeleri için harika bir fırsat sunuyor.

Editör: Masume Masume