00:38 Yalova

Hürriyetçi Sendikalar Konfederasyonu Yalova İl Başkanı Ersin Tanrıkulu, Hürriyet Sağlık-Sen Yalova İl Başkanı Nilgün Turan Haybek'e acil şifalar dileyerek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

00:20 Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi liderleri Neçirvan Barzani ve Mesrur Barzani ile bir araya geldi. Görüşmede, bölgesel ve küresel meseleler ile terörle mücadele konuları ele alındı.

00:16 Güncel

İstanbul'un Güngören ilçesinde, kimliği belirsiz kişiler tarafından bir apartmana ateş açıldı. Olayda can kaybı veya yaralanma yaşanmazken, polis ekipleri saldırganları bulmak için çalışma başlattı.

00:15 Faydalı Bilgiler

Avrupa'da yaşayan 9-16 yaş arası çocukların yüzde 80'i her gün telefonlarında internete giriyor. Ancak bu durum, çocukların dijital dünyada maruz kaldığı risklerin artmasına neden oluyor. Bir dijital güvenlik şirketi, uygulamalardan kaynaklanan risklere dikkat çekerek çocukların korunmasına yönelik önerilerini paylaştı.

00:11 Sağlık

Kalp Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Bingür Sönmez, viral enfeksiyonların kandaki pıhtılaşma faktörlerini olumsuz etkilediğini vurgulayarak gençlerde artan kalp krizi riskine dikkat çekti

00:07 Güncel

Kürdistan Bölgesi Başkanı Neçirvan Barzani ve Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erbil'de gerçekleştirdikleri görüşmede, ilişkileri her alanda geliştirme konusundaki kararlılıklarını teyit etti.

00:06 Siyaset

İYİ Parti'de devam eden Genel Başkanlık yarışında yeni bir isim ortaya çıktı: Müsavat Dervişoğlu. İşte onun hayatından detaylar...

00:04 Güncel

İsmailağa Cemaati lideri Hasan Kılıç Hoca Efendi, rahmeti rahmana kavuştuğu 22 Nisan 2024 tarihinden sonra hatırlanıyor. İşte onun hayatından kesitler... Hasan Kılıç Hoca Efendi kimdir?

00:01 Güncel

Yemenli dava adamı, Müslüman Âlimler Birliği'nin kurucularından Şeyh Abdulmecid Zindani, İstanbul'da hayatını kaybetti. Abdulmecid Zindani kimdir?

00:00 Güncel

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Kız Kulesi, ulaştırma ve altyapı kontrol çalışmaları için 24-30 Nisan 2024 tarihleri arasında bir hafta süreyle ziyarete kapalı olacak.