Haber Merkezi- YTSO, Yalova Vekillerini Gazi Meclisi’nde ziyaret etti Gazi Meclisi’nde, YTSO tarafından Yalova için önemli olan bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve Ak Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü makamlarında ziyaret etti.

Yalova Üniversitesi Bir Uluslararası Projeyi Daha Hayata Geçiriyor Yalova Üniversitesi Bir Uluslararası Projeyi Daha Hayata Geçiriyor

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, Yalova’yı yakından ilgilendiren bir dizi konu ele alınarak, YTSO üyelerinin talep ve beklentileri ile alakalı olarak karşılıklı istişarelerde bulunuldu. Gerçekleştirilen ziyaretler toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile beraber son buldu.

Vekiller, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Demiryürek ve Meclis Başkanı Sarıoğlu’na, nazik ziyaretleri adına teşekkür ederken, YTSO Heyeti de Yalova Vekillerine misafirperverlikleri ve hoş sohbetlerinden dolayı teşekkür etti.

‘’ÜYELERİMİZİN TALEPLERİNİ İLETTİK’’

Ziyaretler sonrasında, vekiller ile yapılan görüşmelerin verimli bir şekilde geçtiğini ifade eden Başkan Demiryürek, ‘’Üyelerimizin talep ve beklentilerini milletvekillerimize aktararak Yalova’nın ticari ve ekonomik hayatının geliştirilmesi, kobilerin finansal kaynaklara erişimi, konularını kendilerine ilettik’’ ifadelerine yer verdi.

Editör: Fatma Zehra