Kız Kulesi, Kontrol Çalışmaları Nedeniyle Bir Hafta Ziyarete Kapalı Olacak Kız Kulesi, Kontrol Çalışmaları Nedeniyle Bir Hafta Ziyarete Kapalı Olacak

Ramazan Bayramı yaklaşırken Yetimler Vakfı, Gaziantep’teki yetim çocukların mutluluğuna vesile oldu. İhtiyaç sahibi yetim, öksüz ve kimsesiz çocuklara yönelik gıda, ayni ve nakdi yardımlarda bulunan vakıf, bu sene de çocukların bayramlık kıyafet ihtiyacını karşıladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayram öncesinde Yetimler Vakfı tarafından başlatılan giydirme çalışması kapsamında, yüzlerce çocuk sevinçle yeni kıyafetlerine kavuştu.

Yetimler Vakfı Gaziantep Temsilcisi Eyüp Yüzgeç, yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı öncesi yetimlerin mutluluğunu sağlamak için harekete geçtiklerini belirtti. Hayırseverlerin desteğiyle çocuklara bayramlık kıyafetler aldıklarını ve onların bayram sevincine ortak olduklarını dile getiren Yüzgeç, vakfın bu tür etkinliklerle yetim çocuklara destek olmaya devam edeceğini vurguladı. Yüzgeç ayrıca, hayırseverlerden gelecek desteklere ihtiyaç duyduklarını ve yetimlerin gözlerinin kendilerinde olduğunu belirterek, vakfın bu misyonunda destek olmak isteyen herkesi beklediklerini ifade etti.