TRT 1'in sevilen programı "Lezzetli Tavsiyeler", bu hafta Yalova'nın yöresel lezzetlerini ekrana taşıyor. TRT 1'in keyifli yemek programı "Lezzetli Tavsiyeler", bu hafta Yalova'nın zengin lezzetlerini keşfetmek için ekranlara gelecek. Programın sunucusu Turgay Başyayla, Yalova'nın coğrafi işaret alan ürünleri hakkında detaylı bilgi almak üzere Yalova İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Yalova’da Jeoloji Mühendisleri Odası İl Temsilcisi yeniden Ozan Cangir oldu Yalova’da Jeoloji Mühendisleri Odası İl Temsilcisi yeniden Ozan Cangir oldu

Yalova'nın gururla tanıttığı ürünler arasında yer alan Yalova Balı, Yalova Kivisi ve Yalova Aronyası, programda özel bir yer alacak. Turgay Başyayla, Yalova'nın çeşitli bölgelerinde lezzet avına çıkarak yöresel yemekleri ve tatları izleyicilere sunacak.

Yalova'nın eşsiz doğası ve zengin mutfağı, 25 Mayıs Cumartesi günü TRT 1'de "Lezzetli Tavsiyeler" programında izleyicilerle buluşacak. Yalova'nın tescilli meyveleri ve yöresel yemekleriyle dolu bu özel bölümü kaçırmayın!