Birbirinden Kaliteli Yeni Filmler Bu Hafta Yalova Sinemalarında! Birbirinden Kaliteli Yeni Filmler Bu Hafta Yalova Sinemalarında!

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi, öğrencilerine akademik ve kültürel faaliyetlerle birlikte kişisel gelişimlerini destekleyen bir eğitim anlayışıyla biliniyor. Trafik Haftası vesilesiyle yaşanan motosiklet kazalarına dikkat çekmek amacıyla anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte, Yalova İl Jandarma Komutanlığı 1. Moto Trafik Şube Tim Komutanlığı'ndan Uzman Jandarma VII. Kıdemli Çavuş Mehmet İnci tarafından öğrencilere güvenli motosiklet kullanımı eğitimi verildi. İnci, öğrencilere motosiklet kullanmak için gereken belgeleri anlatırken, koruyucu ekipmanların önemini vurguladı ve olası kazalarda alınabilecek hasarları paylaştı.

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerine Motosiklet Kullanma Eğitimi

Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği uygulamalı eğitim, güvenli sürüş konusunda bilinçlenmelerine yardımcı oldu. Okul Müdürü Haydar Kılıç, Yalova İl Jandarma Komutanlığına bu değerli eğitim ve destekleri için teşekkür ederek, öğrencilerin trafik kurallarına uyumlu sürücüler olmalarını destekledi.