Federasyon, birlik ve dayanışma mesajlarıyla Yalova'nın birlik ruhunu pekiştirmeye odaklanıyor. Yalova Güç Birliği Federasyonu'nun önderliğinde, Yalova ve çevresindeki belediye başkanlarına yönelik bir nezaket ziyareti gerçekleşti. Federasyon Başkanı İlhami Başkan liderliğindeki federasyon üyeleri, Yalova Belediye Başkanı Mehmet Gürel, Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar ve Altınova Belediye Başkanı Yasemin Fazlaca'yı ziyaret etti.

Ziyarette, Yalova'nın birlik ve beraberliğinin güçlendirilmesi için atılacak adımlar ele alındı. Federasyon Başkanı, insanların dayanışma ve yardımlaşma içinde olmasının toplumun mutluluğu ve huzuru için önemli olduğunu vurguladı. 'Ortak Paydamız Yalova' sloganıyla hareket eden federasyonun amaçlarını paylaşan Başkan, federasyonun ve derneklerin Yalova'da birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğini belirtti.

Macron'dan İsrail'in Refah'taki Saldırılarına Tepki: "Öfke Duyuyorum" Macron'dan İsrail'in Refah'taki Saldırılarına Tepki: "Öfke Duyuyorum"

Ziyaret sırasında, federasyonun ve derneklerin yaptığı çalışmalar hakkında detaylı bilgi verildi ve kamu yararı için her türlü göreve hazır oldukları ifade edildi. Belediye başkanları da ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, ortak projelerde iş birliği yapmaya açık olduklarını ifade ettiler.