Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, "İlk günkü heyecanla yola devam" dedi. Mahalli idareler seçimlerinde açık farkla yeniden Termal Belediye Başkanı olarak seçilen Acar, bir mesaj yayınlayarak kendisine destek veren vermemiş herkese teşekkür etti.

Sandığın demokrasilerin tecelli ettiği yer olduğuna dikkat çeken Acar, "Aynı yolda yeni adımlarla diyerek çıktığım bu yolda, beni ve ekibimi yalnız bırakmayarak tarihi bir zafere imza atmamızı sağlayan tüm ilçe halkına teşekkür ederim. Sizlere layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Her şey Termal için" dedi.

"Projelerimize seçimi beklemeden başladık"

 Yalova'nın Termal İlçesinde Motosiklet Kazası: Bir Kişi Hayatını Kaybetti Yalova'nın Termal İlçesinde Motosiklet Kazası: Bir Kişi Hayatını Kaybetti

Termal'e hizmet etmenin gururu ve onuruyla ilk günkü heyecanıyla hizmetlerini sürdüreceğini ifade eden Acar, "Seçimden önce projelerimizi halkımıza açıkladık. Ve seçim sonucunu beklemeden ilk projemizin startını verdik.

İlçemize yeni bir belediye binası kazandırmak için düğmeye basıp törenle temelini attık. Söz verdiğimiz projelerimizi halkımızın hizmetine sunacak ve ilçemizin daha yaşanası ve daha modern bir yer olmasını hep birlikte sağlayacağız" diye konuştu.