Murat Arslanhan Yalova Belediyesi Gelirler Müdürü Olarak Atandı Murat Arslanhan Yalova Belediyesi Gelirler Müdürü Olarak Atandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 80. Genel Kurulu'nun akşam yemeği, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde Ankara TOBB Congresium'da gerçekleşti. Yemeğe, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan da katıldı. Yemekte konuşan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul'un, 81 il ve 160 ilçeden odalar ve borsalar ile Türkiye'nin tüm büyük sektörlerini kapsayan 67 sektör meclisinin her sene mayıs ayında bir araya geldiği önemli bir platform olduğunu belirtti.

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, yaptığı açıklamada TOBB ailesi olarak düzenlenen akşam yemeğine katıldıklarını ve bu özel gecede Genel Başkanları Sayın Özgür Özel ve milletvekili arkadaşlarıyla birlikte bulunmaktan onur duyduğunu ifade etti. Becan, 13 yıl boyunca Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yaparak TOBB ailesine hizmet ettiğini ve bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Ayrıca, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na emekleri için teşekkür etti.

Editör: Emir Aydın