AK Parti'nin Bayramlaşma Programı

AK Parti'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur başkanlığında, MKYK Üyesi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Reşide Yüksel, Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Ayten Aydın ve Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Taha Kara yer alacak.

AK Parti'nin birinci ziyaret heyetinde MKYK Üyesi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Hasan Sert, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Sena Aktürk ve Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Derya Çıraklı, ikinci ziyaret heyetinde ise Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Derya Öztekin ve Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Salih Aydın bulunacak.

AK Parti'de ilk bayramlaşma saat 09.30'da CHP'yi ziyaret ve kabulle başlayacak, ardından MHP, HÜDA PAR, Yeniden Refah Partisi, BBP, DSP, İYİ Parti ve Vatan Partisi ile devam edecek. Birinci ziyaret heyeti saat 09.30'da CHP'yi ziyaret edecek, daha sonra HÜDA PAR, BBP ve İYİ Parti ziyaret edilecek. İkinci ziyaret heyeti ise 09.50'de MHP, ardından Yeniden Refah Partisi, DSP ve Vatan Partisi'ni ziyaret edecek.

İzmir'deki Trajik Elektrik Kazasında Soruşturma Derinleşiyor İzmir'deki Trajik Elektrik Kazasında Soruşturma Derinleşiyor

CHP'nin Bayramlaşma Programı

CHP'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Deniz Yücel, Kadın Kolları MYK Üyesi Ciğdem Gegeoğlu ve Gençlik Kolları Genel Saymanı Yusuf Baştuğ bulunacak. Ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Kadın Kolları MYK Üyesi Azize Çeroğlu ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Eda Albayrak yer alacak.

CHP heyeti, AK Parti, MHP, DEM Parti, İYİ Parti, DSP, BBP, Vatan Partisi, Demokrat Parti, Zafer Partisi, Memleket Partisi, DEVA Partisi ve diğer partilerle bayramlaşacak.

MHP'nin Bayramlaşma Programı

MHP'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığında MYK üyeleri Esma Özdaşlı ve Fatih Çetinkaya bulunacak. Ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MYK üyeleri Özgür Bayraktar ve Emine Güven Öztürk yer alacak.

MHP, AK Parti, CHP, DSP ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaşacak.

İYİ Parti'nin Bayramlaşma Programı

İYİ Parti heyeti, AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Milli Yol Partisi, BBP, Zafer Partisi, Gelecek Partisi, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, BTP, Memleket Partisi ve DEVA Partisi'ni ziyaret edecek.

Saadet Partisi'nin Bayramlaşma Programı

Saadet Partisi'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcıları Fatih Aydın, Alev Sezen, Kadın Gençlik Kolları Başkanı Merve Tekin Çolak ve STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Nurican Kutoğlu yer alacak.

Saadet Partisi'nin birinci ziyaret heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, GİK Üyesi İbrahim Önal, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Hüseyin Gazi Çolak, ikinci ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar, GİK Üyesi Hamdi Sürücü ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Furkan Kılıçoğlu bulunacak.

Saadet Partisi, CHP, İYİ Parti, BBP, DEM Parti ve diğer partilerle bayramlaşacak.

BBP'nin Bayramlaşma Programı

BBP'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, MKYK Üyesi Muhammed Sadık Yılmaz ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Emel Aydoğan bulunacak. Ziyaret heyetinde ise Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Zahid Ayan, Ahmet Emin Serin ve MKYK Üyesi Dilek Keskin yer alacak.

BBP, AK Parti, CHP, Saadet Partisi, Memleket Partisi, DSP, İYİ Parti, DEVA Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile bayramlaşacak.

Editör: Fatma Zehra