Yalova Nüfus Müdürlüğü, KPSS Adayları İçin Pazar Günü Açık Olacak Yalova Nüfus Müdürlüğü, KPSS Adayları İçin Pazar Günü Açık Olacak

Haber Merkezi- Yalova Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından organize edilen ve Yalova Belediyesi, Yalova İl Özel İdaresi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleriyle gerçekleştirilen kupanın şampiyonu, Yalova Üniversitesi oldu.

Kupayı İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel takdim etti.

Futbol dalı sıralaması şu şekilde:

  1. Yalova Üniversitesi
  2. Uzmanlar Hastanesi I
  3. Yalova Belediyesi
  4. Hava Meydan Komutanlığı I

2024 yılı için belirlenen spor dalları arasında Kurumlararası Futbol, Sokak Basketbolu, Dart, Bocce, Satranç, Wushu, Geleneksel Okçuluk ve Masa Tenisi yer alıyor. 2022 yılında 600, 2023 yılında ise 1019 katılımcıya ulaşan kupa, bu yıl 900’ün üzerinde katılımcısını ağırlayarak büyük ilgi gördü.

Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Kent Kupası, her geçen yıl artan bir ilgiyle karşılanıyor. Katılımcı sayısındaki bu artış, gençlerimizin spora olan ilgisini ve bizim de bu ilgiyi desteklemekte ne kadar doğru adımlar attığımızı gösteriyor.

Tüm katılımcılara ve destek veren kurumlara teşekkür ediyorum. Yalova Üniversitesi’ni şampiyonluklarından dolayı tebrik ediyorum. Gelecek yıl daha da büyüyen bir organizasyonla tekrar bir araya gelmeyi hedefliyoruz.”

Editör: Fatma Zehra