Haber Merkezi- İstanbul'un toplu ulaşımını daha da entegre hale getirecek olan Ücret Entegrasyon Projesi kapsamında minibüs yolcuları da aktarma, ücretsiz ve indirim avantajlarından yararlanabilecek. İBB Arnavutköy Kültür Merkezi'nde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan İBB Genel Sekreter Yardımcısı Gürkan Akgün, projenin İstanbul genelinde kurulan altyapı sistemiyle hayata geçirileceğini belirtti. Akgün, "İstanbul halkına konforlu entegre bir ulaşım hizmeti sunmak ve ulaşım esnafının sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Artık minibüsler de raylı sistemler, deniz yolları ve otobüslerle tam entegre olacak. Aktarmalı, ücretsiz ve indirimli ödemeler İBB tarafından desteklenecek." şeklinde konuştu.

Siirt'te Yıkamaya Verilen Halıdan 60 Bin Lira Değerinde Altın Çıktı Siirt'te Yıkamaya Verilen Halıdan 60 Bin Lira Değerinde Altın Çıktı

İlk etapta 17+1 koltuk kapasitesine sahip araçlar ücret entegrasyonundan yararlanabilecek. Arnavutköy'deki projenin kapsadığı hatlar ise ARN2, ARN3, ARN4, ARN5, ARN6, ARN7, ARN8, ARN9, ARN10 ve ARN11 olarak belirlendi.