Ramanlı, seçim çalışmaları kapsamında Batman'ın Gülistan Caddesi'nde esnafı ziyaret etti. Ramanlı, Gülistan Caddesi esnafı ve halkla birebir görüşerek, belediye başkanlığı için öngördüğü projeleri detaylarıyla anlattı.

Esnafın ve halkla sıcak bir diyalog kuran Ramanlı, halkın ve esnafın endişe, soru ve sorunlarını içtenlikle cevapladı ve çözüm önerilerini sundu.

Fotoğraf çektirmek isteyen çocuklarla da yakından ilgilenen Ramanlı, onlarla birlikte fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Ramanlı’nın çocuklar ile kurduğu samimi iletişim ve içtenlik dikkat çekti.

Batman'ın çeşitli mahallelerinde iftar sonrası çay evlerini ziyaret eden Ramanlı, çayevinde ve kıraathanede oturan halkla samimi bir ortamda sohbet etti.

Ramanlı, çay evlerinde oturup muhabbet ettiği halkın sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Halkın yoğun ilgi ve desteğiyle karşılanan Ramanlı, halkın beklentilerine kulak verdi.

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan adayı Serkan Ramanlı, daha sonra Toptancılar Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarıyla bire bir ilgilendi.

Esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Ramanlı, belediye başkanı olduğunda sorunların çok kolay bir şekilde çözüleceğini belirtti. (İLKHA)