REFAH Haberleri

REFAH haberleri ve güncel REFAH gelişmeleri, REFAH ile ilgili tüm video, REFAH fotoğrafları ve REFAH haberleri Görsel Haber | Medyadaki Gözünüz | Türkiye'nin En İyi Haber Sitesi sitemizde


Dünya

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde İsrail ordusunun saldırılarında öldürülmüş 14 Filistinlinin cesedine ulaşıldığı bildirildi.

Dünya

İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde 7 Mayıs'tan bu yana devam eden kara saldırılarında sona yaklaşıldığı belirtildi.

Filistin

Gazze'nin güneyindeki Refah'ta İsrail Güçlerine Ortak Saldırı

Dünya

İsrail ordusu, bugün güney Gazze'de sekiz askerin "operasyonel faaliyet sırasında" zırhlı bir araçtayken öldürüldüğünü duyurdu.

Güncel

Bugün erken saatlerde Refah'tan işgal altındaki bölgelere sızmaya çalışan direnişçilerle çıkan çatışmada hayatını kaybeden askerin kimliği belli oldu.

Filistin

Kassam Tugayları, Refah ve Tel El Sultan bölgelerinde düşman askerlerine yönelik başarılı operasyonlar gerçekleştirdiklerini duyurdu.

Dünya

İsrail ordusu, Uluslararası Adalet Divanı'nın saldırıları "derhal" durdurma yönündeki uyarılarını göz ardı ederek Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah'ın merkezinde saldırılarını sürdürüyor.

Dünya

İsrailli emekli Tümgeneral Yitzhak Brik, İsrail ordusunun Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentine girmesini "trajik bir hata" olarak nitelendirdi.

Filistin

Hamas'tan Yapılan Açıklamada: "Biden Yönetimi, Refah'taki Katliamları Görmezden Geliyor"

Filistin

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, Refah şehrinin güneyindeki bir kampa yönelik gerçekleştirdikleri saldırı hakkında açıklama yaptı.

Güncel

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, İsrail'in Refah'taki UNRWA kampını bombalamasına karşı öfke duyduğunu belirterek, saldırıların durması ve derhal ateşkes çağrısında bulundu.

Filistin

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarında son 24 saatte 66 kişi şehit oldu, 383 kişi yaralandı. Bakanlık, toplam şehit sayısının 36 bin...