Işgal Haberleri

işgal haberleri ve güncel işgal gelişmeleri, işgal ile ilgili tüm video, işgal fotoğrafları ve işgal haberleri Görsel Haber | Medyadaki Gözünüz | Türkiye'nin En İyi Haber Sitesi sitemizde


Dünya

Yerinden edilen Filistinlilerin sığındığı Refah’taki çadır kentine düzenlenen saldırı dünya genelinde infial yarattı.Ünlü isimler de bu katliama sessiz kalmadı.

Dünya

Kassam Tugayları, işgal rejimine karşı saldırılarına devam ediyor.

Dünya

Yemen'deki Ensarullah Hareketi, işgal altındaki Filistin limanlarına gitmekte olan CYCLADES gemisini Kızıldeniz'de drone ile vurduğu anlara ilişkin görüntüleri paylaştı.

Dünya

Siyonist işgal ordusunun 201 gündür devam eden vahşi saldırılarında Gazze'de şehit sayısı 34 bin 262'ye yükseldi.

Dünya

Bağımsız İnceleme Grubu, işgal rejiminin Birleşmiş Milletler Yakın Doğu'daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA) personeline yönelik iddialarına dair...

Dünya

İran ve işgal rejimi arasındaki gerilim artarken işgal rejiminin ABD'den daha fazla askeri yardım talep ettiği iddia ediliyor.

Dünya

İşgal altındaki toprakların kuzeyine Lübnan'dan gelen İHA sızıntısı şüphesiyle siyonist yerleşimlerde sirenler çalıyor.

Dünya

İran'ın işgal rejimine karşı gerçekleştirdiği operasyonun ardından, Uluslararası İlişkiler Uzmanı, Türkiye'nin tavrının ve bölgedeki üslerin kapatılmasının önemine dikkat çekiyor.

Dünya

İşgal rejimi Gazze'de devam eden soykırımlara karşılık, Lübnan'dan gönderilen iki kamikaze İHA, Celiye'de işgal rejimine düştü. Olayda yaralılar olduğu bildirildi.

Dünya

İran, işgal rejimine karşı geniş kapsamlı bir saldırı başlattı. İşte yaşanan son gelişmeler...

Dünya

Mescid-i Aksa Şehitleri Tugayları, Tulkarm'da Siyonist işgal güçlerine karşı şiddetli çatışmalara girişerek saldırıda bulundu.

Dünya

İşgal uçakları ve topçularının Gazze Şeridi'ni vurduğu bir günde, şehitlerin ve yaralıların sayısı artıyor.