HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat ve Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt için yüzlerce aracın katıldığı araç konvoyu düzenlendi.

HÜDA PAR Gaziantep belediye başkan adaylarının katılımı ile düzenlenen seçim konvoyu, Gaziantep Umut Kervanı Derneği önünden saat 11.00'de yola çıktı.

Yaklaşık 3 saat süren konvoy esnasında vatandaşlar HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Nakşi Erat, Şahinbey Belediye Başkan Adayı Orhan Harat ve Şehitkamil Belediye Başkan Adayı Mustafa Karakurt ve konvoya yoğun ilgi gösterdi.

Merkez Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinin mahallelerinde seçim otobüsü içinden halkı selamlayan Erat, Karakurt ve Harat, vatandaşlara hayırlı Ramazanlar temennisinde bulundu.

Gazianteplilerin yüzlerce araçla katıldığı konvoyda Erat, Karakurt ve Harat, belirlenen güzergahta halkı selamladı. Vatandaşlar da belediye başkan adayları Erat, Karakurt ve Harat'a sevgi gösterisinde bulundu.

Cadde ve sokaklara sığmayan konvoya özellikle gençlerin ilgi göstermesi dikkat çekti. Büyük bir coşku ile devam eden araç konvoyu Tur Otobüsleri Park Alanı'nda sona erdi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Nakşi Erat, konvoya katılan vatandaşlara teşekkür etti. (İLKHA)