Plajlar Temizlendi, Atıklar Toplandı

Çiftlikköy Belediyesi, temiz ve düzenli bir çevre için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye ekipleri, sabahın ilk ışıklarıyla beraber Çiftlikköy'ün kum plajlarında kapsamlı mıntıka temizliği gerçekleştirdi.

Çiftlikköy Kaymakamı Bilgin: “Bayramınızı En İçten Duygularımla Kutlarım” Çiftlikköy Kaymakamı Bilgin: “Bayramınızı En İçten Duygularımla Kutlarım”

Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele'nin öncülüğünde yürütülen bu çalışmalar, plajların yaz sezonunda hem yerel halk hem de turistler tarafından daha temiz ve düzenli bir şekilde kullanılması amacıyla düzenli olarak yapılıyor.

Sabah saatlerinde başlayan temizlik çalışmaları kapsamında, plajlar titizlikle temizlenerek, çevreye bırakılan atıklar toplandı.

“Plajlarımız Her Zaman Temiz ve Düzenli Olacak”

Her fırsatta kent estetiğine önem verdiklerini ve vatandaşların talepleri doğrultusunda daha yaşanılabilir bir Çiftlikköy için durmadan çalışacaklarını vurgulayan Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, “Çiftlikköy'ün doğal güzelliklerini korumak ve vatandaşlarımıza temiz bir çevre sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Mesai arkadaşlarımızın özverili çalışmaları sayesinde plajlarımız her zaman temiz ve düzenli olacak” dedi.

Editör: Fatma Zehra