Görsel Haber - 2023-2024 güz dönemi bitirme sınavları için heyecan dorukta! İstanbul Üniversitesi AUZEF final sınavları üç oturum halinde gerçekleşiyor ve adaylar şimdi soru kitapçığı ve cevapları için bekliyor. İşte, merakla beklenen bilgiler:

Sınav Tarihleri: AUZEF final sınavları 6-7 Ocak tarihlerinde üç oturum halinde gerçekleşti. Her ders için 20 sorunun sorulduğu sınavda, adaylara 30 dakika süre verildi.

Soru Kitapçığı ve Cevaplar: Sınavın ardından soru kitapçıkları ve cevaplar, aksis.istanbul.edu.tr adresindeki AUZEF Yeni Öğrenme Yönetim Sistemi üzerinden ders bazlı olarak yayımlanacak. Soru itiraz süreci de sınavın tamamlanmasını takiben başlayacak.

İkinci Ara Tatil İçin Son Ders Zili Bugün Çaldı! İkinci Ara Tatil İçin Son Ders Zili Bugün Çaldı!

Sonuç Tarihi: Bitirme sınavına ait harf notları 16 Ocak'ta AKSİS siteminden duyurulacak. Bu tarihe kadar adaylar, sorularını inceleyebilir ve itirazlarını iletebilirler.

Soru İtiraz Süreci: Soru itirazları, sınavların tamamlandığı günü takip eden iki iş günü içerisinde alınacak. 06-07 Ocak tarihlerindeki sınavın ardından 9 Ocak 2024 tarihinde süre sona erecek.

AUZEF öğrencileri, sınav süreciyle ilgili güncel bilgileri resmi kaynaklardan takip edebilirler. Başarılar dileriz! (Haber Merkezi)