Haber Merkezi- AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek, acil servis ve servislerde tedavi gören hastalara acil şifalar diledi. Hastalarla sohbet eden Akyol ve Güçlü, onların sorun ve taleplerini dinlemeyi ihmal etmedi.

Ziyaret sırasında hastalarla yakından ilgilenen Akyol, "Yalova'da sağlık sisteminin daha iyi çalışmasını sağlamak adına elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu anlamda hastanemizin ihtiyaçlarının giderilmesi, doktor sayılarının artırılması ve yeni polikliniklerin devreye sokulması için de Ankara'da bakanlığımız ile gerekli görüşmeleri yapıyoruz," dedi.

Ziyaretin ardından hastanede görev yapan sağlık personeli ile de bir araya gelen AK Parti heyeti, onlara görevlerinde başarılar diledi. AK Parti Yalova İl Başkanı Umut Güçlü, sağlık çalışanlarının pandemi döneminde gösterdiği fedakarlığı takdir ederek, "Sağlık personelimiz, gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışıyor. Sizlerin gayretleri çok önemli. Bu özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum," ifadelerini kullandı.

Vali Kaya, “Yalova’nın afetlere her an hazır olmasını sağlamak için çalışıyoruz” dedi. Vali Kaya, “Yalova’nın afetlere her an hazır olmasını sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

Akyol ve Güçlü daha sonra Yalova Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticileri ile de bir süre istişarede bulundu.

Editör: Fatma Zehra