Murat Arslanhan Yalova Belediyesi Gelirler Müdürü Olarak Atandı Murat Arslanhan Yalova Belediyesi Gelirler Müdürü Olarak Atandı

Yalova'nın marka değerini, ekonomik gücünü ve sosyal zenginliğini artıracak projeler, Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, YTSO Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu'nun katılımıyla YTSO'da gerçekleştirilen toplantıda ele alındı. Toplantıya Yalova Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı başkanlık etti.

Toplantıda, il açısından katma değer oluşturacak projeler masaya yatırıldı. Yalova Milletvekilleri, Ankara'da bakanlıklar ve hükümet nezdinde yapılması gereken ne varsa ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını ifade ettiler. Yalova Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Avcı ise projelerin ilin gelişimi açısından büyük bir önemi olduğuna dikkat çekti. Bu çerçevede devletin imkanlarının ilimizdeki projelerin hayata geçirilmesinde kullanılması amacı ile ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını dile getirdi.

YTSO Başkanı Cemil Demiryürek ve İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel de projelerle ilgili bilgiler verdiler. Toplantıda, Yalova'nın geleceği için stratejik adımların atılması ve sürdürülebilir kalkınmanın sağlanması konusunda kararlı bir irade ortaya konuldu. Bu doğrultuda, ilin potansiyelinin en etkin şekilde kullanılması için iş birliği ve koordinasyonun önemi vurgulandı.

Editör: Masume Masume