HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, Kayapınar Belde Belediyesi'ni ziyaret ederek, hizmetin önemini vurguladı. Ramanlı, HÜDA PAR'ın belediye başkanı Samir Özhan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, koltuğun önemi değil, onu hizmetle taçlandırmanın önemli olduğunu dile getirdi.

Belediye binası önünde yapılan karşılama sırasında Özhan, Ramanlı ve beraberindekileri ağırlayarak teşekkürlerini iletti. Ramanlı, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, 'Biz şunu gösterdik: İktidar olmasak bile elimizdeki imkanları maksimum düzeyde kullanarak milletimize hizmet edilebiliyormuş.' ifadeleriyle HÜDA PAR'ın hizmet odaklı duruşunu vurguladı.

Ensarullah Hareketi Lideri El-Husi'den İsrail, ABD ve İngiltere'ye Sert Mesaj Ensarullah Hareketi Lideri El-Husi'den İsrail, ABD ve İngiltere'ye Sert Mesaj

Ramanlı, seçimlerin sadece bir koltuk kapma yarışı olmadığını, önemli olanın koltuğu hizmetle taçlandırmak olduğunu belirtti. 'Hizmette sınır yoktur.' diyen Ramanlı, geçmiş dönemde yapılanları yeterli görmeyip daha fazlasını hedeflediklerini söyledi.

Ayrıca, Ramanlı, HÜDA PAR'ın bir dava için mücadele ettiğini ve şahsi ikbalin önemli olmadığını, önemli olanın Allah'ın rızasını kazanmak olduğunu vurguladı.

Ziyaretin ardından Ramanlı, belde halkıyla bir araya gelerek sorunları dinledi ve talepleri not aldı.

Editör: Ömer Faruk