İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yarın düzenlenecek "İstanbul'u Koşuyorum Asya Etabı Koşusu" ve "Bizim Sokak" etkinlikleri nedeniyle belirli güzergahlarda trafik kapatılacağını duyurdu. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Üsküdar Harem sahil yolu, Hakimiyeti Milliye Caddesi, Paşalimanı Caddesi ve diğer belirtilen yollar 06.00-11.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak.

Putin ve Lukaşenko'dan Helikopter Kazasıyla İlgili ilginç Açıklamalar: Diğer iki helikopter... Putin ve Lukaşenko'dan Helikopter Kazasıyla İlgili ilginç Açıklamalar: Diğer iki helikopter...

Sürücülerin alternatif güzergahlar olarak Selimiye İskele, Dr. Eyüp Aksoy, Nuhkuyusu gibi caddeleri kullanabileceği belirtildi. Ayrıca, Şişli'de düzenlenecek "Bizim Sokak" etkinliği nedeniyle Paşa, Mahmut Şevket Paşa, Gülbahar ve Cumhuriyet mahallelerinde bazı yollar 11.00-17.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak. Yay Meydanı, Kuruçay, Silahşör gibi caddeler alternatif rota olarak önerildi. Sürücülerin etkinliklerden etkilenmemesi için alternatif güzergahları tercih etmeleri önemle vurgulandı.