31 Mart yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Erat, Nizip ilçesinde halk ve esnafla bir araya gelerek HÜDA PAR'ın projelerini anlattı.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen programlarla Gaziantep'in merkez ve diğer ilçelerinde tüm teşkilatları ile esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Erat, vatandaşlardan yerel seçimler için destek istiyor.

Seçim çalışmaları kapsamında Nizip ilçesine giden HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erat, Nizip Belediye Başkan adayı Bayram Çakar ve beraberindeki heyetle birlikte Nizip esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer'in de katıldığı ziyarette, esnaf ve vatandaşlarla samimi diyaloglar gerçekleştiren Erat, vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, sıkıntı ve sorunları giderme hususunda HÜDA PAR olarak Nizip için planladıkları projelerini anlattı.

Esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulunan Erat, bölgedeki vatandaşlarla da sohbet ederek "Bu Sefer HÜDA PAR" demelerini talep etti.

İş yerlerini tek tek gezen ve esnafın sorun ve taleplerini not aldıran Erat, Gaziantep'i ve Nizip ilçesini HÜDA PAR'ın 'Dürüst Belediyecilik Gerçek Hizmet' anlayışı ile tanıştıracaklarını dile getirdi.

31 Mart'ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için esnaftan ve halktan destek isteyen Erat, ziyaret esnasında yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek hayırlı Ramazanlar diledi.

HÜDA PAR Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan adayı Erat'a yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, ürünlere gelen zamlar, artan hayat pahalılığı ve alım gücünün düşmesinden dolayı satış yapamamaktan ve işlerin düşmesinden yakındı.

Ziyaretler sırasında Nizip ilçesinin sıkıntılarını, sorunlarını ve taleplerini dinlediklerini ifade eden Erat, Nizip ilçesi için projeler hazırladıklarını ve 31 Mart'tan sonra Nizip ilçesini HÜDA PAR belediyeciliği ve hizmeti ile tanıştırmayı istediklerini belirtti.

Esnaf ve Nizip halkı ise yapılan ziyaretten memnuniyetlerini dile getirerek seçimlerin hayırlara vesile olmasını diledi. (İLKHA)