Haber Merkezi - Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Abdulkadir Polat, Diyarbakır'da yaşanan Ramazan Hoca cinayetiyle ilgili olarak Erkan Baykut'u suçladı. Baykut'un "Bana 4 yıl boyunca tecavüz eden bir Afgana benzettim, pardon" şeklindeki şok edici açıklamalarına vurgu yapan Polat, kendisinin Ağrılı olduğunu ve akrabası aracılığıyla Baykut'un ailesinden kopuk olduğunu öne sürdü.

Polat, Erkan Baykut'un yurtdışına gitmek için para arayışında olduğunu iddia ederek, "Evet şimdi akıllarda tek bir soru işareti kaldı. Bu adama para ve yurt dışına vaadinde bulunanlar kim ya da kimler? İnşallah yetkililer gerekeni yapacaktır" ifadelerini kullandı. Polat'ın paylaşımı, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı ve olayın detayları merak edilmeye başlandı. #ErkanBaykut #RamazanHoca #Diyarbakır

Eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz, Evde Ölü Bulundu | Mehmet Ali Yılmaz: Hayatı ve Ölümü | MEHMET ALİ YILMAZ KİMDİR? Eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz, Evde Ölü Bulundu | Mehmet Ali Yılmaz: Hayatı ve Ölümü | MEHMET ALİ YILMAZ KİMDİR?