Haber Merkezi-DEM Parti'nin Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkan adayı Serra Buçak, aileyi en gerici kurum olarak nitelerken sapkınlığa "özgürlük" adı altında meşruiyet kazandırma çabaları gün yüzüne çıktı.

"İnsan hakları ve demokrasi" sözcüklerinin arkasına sığınarak yürütülen ifsat faaliyetleri her geçen gün artıyor. Toplumun en önemli yapı taşlarından biri olan aile kurumunu ortadan kaldırmak ve yaratılış fıtratına savaş açmak anlamına gelen eşcinsel sapkınlığın propagandasını yaparak, bu sapkınlığa meşruiyet kazandırmak için yapılan çalışmalara her gün bir yenisi ekleniyor.

Son yıllarda tüm dünya Müslümanları küresel çapta bir ahlaki saldırı altında. Başta çocuklarımız ve gençlerimiz, çürümüş Batı kültürünün, insan haysiyet ve şerefini ayaklar altına alan yönlendirmelerine maruz kalıyor. En şerefli varlık olan insanın, her türlü ahlaki değer yargısından soyutlanmış, sefil bir varlığa dönüştürülmesi hedefleniyor. Aile kurumuna büyük değer veren illerde 'yüksek oy potansiyeline sahip' DEM, adeta aile kurumuna savaş açan yapıların başında geliyor.

Depremzede çift bayramı yeni konutlarında kutluyor Depremzede çift bayramı yeni konutlarında kutluyor

Toplumun en önemli yapı taşlarından biri olan aile kurumunu açıkça hedef alarak aile kurumu için en gerici kurum diyen Buçak, yaratılış fıtratına savaş açmak anlamına gelen sapkınlığa meşruiyet kazandırmak için de büyük gösterdiği tekrardan gün yüzüne çıktı.