Haber Merkezi- HÜDA PAR, 7 Temmuz Pazar günü saat 10.00'da Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi'nde "Adil Sistem Hakça Paylaşım" sloganıyla 5. Olağan Büyük Kongresini gerçekleştirecek.

5. Olağan Büyük Kongresinde oy kullanacak 952 delege listesi ve kongrenin gündem maddeleri Yüksek Seçim Kuruluna teslim edildi.

Kongre davetiyeleri siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, kanaat önderlerine, akademisyenlere, büyükelçiliklere ve yurt dışı temsilciliklerine ulaştırıldı.

Kadroda değişiklik bekleniyor

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, mayıs ayında katıldığı Rehber TV'de programda "5. Olağan Kongrede değişimler veya yenilikler olacak mı?" sorusuna, "Bazı takviyelerle daha güçlendirilmiş ve daha dinamik bir kadroyla yolumuza devam edeceğiz." karşılığını vermişti.

HÜDA PAR'dan NATO'ya Eleştiri: Türkiye, Emperyalist Kararları Veto Etmeli HÜDA PAR'dan NATO'ya Eleştiri: Türkiye, Emperyalist Kararları Veto Etmeli

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir de geçtiğimiz günlerde İLKHA'ya yaptığı açıklamada, "5. Olağan Büyük Kongremizde yapılacak olan görev değişimlerini bizler bir nöbet değişimi olarak görmekteyiz.

Bu nöbet değişimini alan yeni arkadaşlarımız, partimizin hedefleri doğrultusunda partimizin bayrağını daha ileriye, daha iyi noktalara taşımanın mücadelesi içinde olacaktır inşallah." ifadelerine yer vermişti.

Editör: Fatma Zehra