Çiftlikköy Belediyesi, Mokamp Alanı'ndaki dönüşüm çalışmaları kapsamında çocuk parkını da yenilemeye başladı. Yeni ünitelerle donatılan park, çocuklar arasında büyük bir beğeni topluyor. Parkın bir an önce tamamlanmasını bekleyen çocuklar, burada oyun oynamak için sabırsızlanıyor. Vatandaşlar da yeni çocuk parkının bölgeye kazandırılmasından memnuniyetlerini dile getiriyorlar.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Adil Yele, çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayabilecekleri alanların oluşturulmasının önemine vurgu yaparak Mokamp parkının da bu amaçla yenilendiğini belirtti. Ekipler, Mokamp Alanı'ndaki çocuk parkının yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Çiftlikköy’de Yoğun İlaçlama Çalışmaları: Sivrisinek ve Karasineklerle Mücadele Hız Kesmiyor Çiftlikköy’de Yoğun İlaçlama Çalışmaları: Sivrisinek ve Karasineklerle Mücadele Hız Kesmiyor

Güvenli kauçuk tabanlı zemin kaplamalarının tamamlanmasının ardından, parkta miniklerin keyifle oyun oynayabilecekleri oyun gruplarının montajları da hızla tamamlanmak üzere.

Editör: Masume Masume