Terörist İşgal Ordusu, Yemen Hudeyde Limanı'na yapılan saldırıyı üstlendi! Terörist İşgal Ordusu, Yemen Hudeyde Limanı'na yapılan saldırıyı üstlendi!

İddiaya göre, Bursa'nın Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta bulunan 4 katlı apartmanın bodrum katında ikamet eden Murat K., henüz bilinmeyen bir nedenle iki kız çocuğunu bıçaklayarak ve oğlunu boğarak öldürdü. Olayın ardından emniyete giderek suçunu itiraf eden Murat K., "Simit, poğaça alarak kahvaltı yapıyorduk. Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum." dediği öğrenildi.

Olay yerine intikal eden polis ekipleri, üç çocuğun cansız bedenleriyle karşılaştı. Çocukların cesetleri Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Boyacılık yaptığı öğrenilen Murat K.'nın, geçen yıl eşinden boşandığı belirtildi.

Murat K.'nın işlediği bu dehşet verici cinayet, mahallede büyük bir şok ve üzüntü yarattı. Emniyet yetkilileri olayla ilgili soruşturma başlatırken, Murat K.'nın psikolojik durumunun da incelemeye alındığı bildirildi. Bu korkunç olay, toplumda derin bir yara açtı ve aile içi şiddetin korkunç boyutlarını bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Masume Masume