Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, yarın 11.00-16.00 saatleri arasında Anadolu Meydanı'nda düzenlenecek etkinlik için emniyet tedbirleri alınacak. Bu kapsamda:

- Bugün saat 23.00'ten itibaren ihtiyaç olması halinde, Anıt Caddesi'nin Turgut Reis Caddesi ile Anadolu Meydanı arasındaki bölümü ve bu noktaya açılan cadde ile sokaklar, yarın saat 09.00'dan itibaren etkinlik sona erene kadar çift yönlü trafiğe kapatılacak.

- Yarın saat 09.00'dan itibaren ihtiyaç duyulması halinde, Gençlik Caddesi'nin Akdeniz Caddesi ile Anıt Caddesi kesişimi arasındaki bölümü ve bu noktaya açılan cadde ile sokaklar ile Dögol Caddesi'nin Beşevler Kavşağı ile Anadolu Meydanı arasındaki bölümü ve bu noktaya açılan cadde/sokaklar çift yönlü trafiğe kapatılacak.

İtalyan Siyasetçiden Filistin Eylemi: Pencereden Atlayıp Bayrak Astı İtalyan Siyasetçiden Filistin Eylemi: Pencereden Atlayıp Bayrak Astı

- GMK Bulvarı'nın Strazburg Caddesi kesişimi ile Anadolu Meydanı arasındaki bölümü ve bu noktaya açılan cadde/sokaklar çift yönlü trafiğe açık olacak. Ancak, Celal Bayar Bulvarı'ndan Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Kazım Karabekir Caddesi'nden Celal Bayar Bulvarı'na bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Hipodrom Caddesi'nden Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Kazım Karabekir Caddesi'nden Hipodrom Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar trafiğe kapatılacak.

- İstanbul Caddesi'nden Kazım Karabekir Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar ile Kazım Karabekir Caddesi'nden İstanbul Caddesi'ne bağlantıyı sağlayan yan varyantlar, Kazım Karabekir Caddesi'nin İstanbul Caddesi ile Anadolu Meydanı arasındaki bölümü çift yönlü araç trafiğine kapatılacak.

- Ayrıca, Anadolu Meydanı'nda bulunan Ankaray Durağı, etkinlik sona erene kadar trafiğe kapatılacak.