Mehmet Kırçalı Kız Kur'an Kursu Hocası Nazlı Pektaş Yıldırım, giydirilen 350 çocuğun sevinçlerine ortak olduklarını kaydetti.

Ramazan Bayramı arifesine kadar her gün 50 yetim ve muhtaç çocuğu giydireceklerini dile getiren Pektaş Yıldırım, toplamda 350 çocuğa bayramlık hediye edeceklerini dile getirdi.

Adıyaman'da Kadir Gecesi'nde Çocuklara Bayram Harçlığı Müjdesi Adıyaman'da Kadir Gecesi'nde Çocuklara Bayram Harçlığı Müjdesi

Yapılan yardımlar hakkında bilgi veren Yıldırım, "Adıyaman İl Müftülüğüne bağlı Mehmet Kırçalı Kız Kur'an Kursu olarak geleneksel hale getirdiğimiz yetim ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarını bu Ramazan ayında da giydirmeye başladık. Her gün 50 çocuk giydirmek şartıyla arife gününe kadar toplam 350 çocuğumuzu bu bayramda giydireceğiz inşallah. buraya gelemeyen çocuklarımıza da hediye çeklerini vererek daha sora alış veriş yapmalarını sağlayacağız. Bu şekilde 250 çocuğumuzun da hediye kartlarını vereceğiz. Kur'an kurslarımıza gelen öğrencilerimize, velilerimize ve bu yolda bizleri yalnız bırakmayan bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

Kaynak: ilkha