Online Kasko Teklifi Kolaylığı Doğa Sigorta’da!

Online Kasko Teklifi Kolaylığı Doğa Sigorta’da!

Kaskonun Önemi ve Gerekliliği

Ülkemizde ve dünya ülkeleri genelinde araçları ve araç sahiplerini yüksek segmentte koruyan ve güvence altına alan en önemli sigorta seçeneği otomobil kasko sigortası yaptırmaktır. Bu sigorta ile araç ve araç sahipleri can ve mal güvenliğini bir nevi teminat altına alır. Araçlarını kasko sigortası yaptıran kişi ya da kurumlar araçlarını bir yıl süreli olarak koruma altına alır. Bu bir yıl içerisinde herhangi bir kaza yaşanması durumunda araçtaki hasar kasko sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

Bunun yanı sıra sigorta şirketi aracı en kısa sürede tamir ettirerek poliçe sahibine teslimini sağlar. Aynı zamanda sigorta poliçesinin geçerli olduğu tarihler arasında herhangi bir kaza yaşanmaması durumunda bir sene sonra yenilenecek olan tecdit namesinde belirli bir yüzde oranında hasarsızlık indirimi almaya da hak kazanacaktır. Bu seçenek ile de araç kasko sigortası yaptırmanın ne derece önemli olduğunu anlayabilmekteyiz.

Online Kasko Teklifi Kolaylığı Doğa Sigorta’da!

Online kasko hesaplaması yaparak Doğa Sigorta’dan kasko teklifi almak şimdi çok kolay. Siz de aracınızın kasko değer hesaplamasını yaptırarak kolayca online teklif alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girerek en iyi kasko teklifini Doğa Sigorta güvencesiyle almak.

Trafikte kendisini ve aracını güvence altına almak isteyen her birey için kasko yaptırmak, zorunlu bir ihtiyaçtır. Çarpma, çalınma, yanma gibi risklerin ana teminat konularını oluşturduğu kasko sigortasında, ayrıca tercihe bağlı olarak ek teminatlar da eklenerek aracınızın korunma kapsamı genişletilebilir. Poliçe kapsamındaki teminatlar; kasko fiyatının belirlenmesindeki ana faktörlerden biridir. Söz konusu ana faktörlerden diğerini ise araç kasko değeri oluşturmaktadır. Bir aracın kasko değeri hesaplaması yapılırken; aracın markası, modeli ve yaşı baz alınarak her ay düzenli olarak Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSB) tarafından hazırlanan kasko değer listesi esas alınır.

En İyi Kasko Teklifi Doğa Sigorta'da!

Oto kasko aracınızın başka bir araçla çarpışması, aracın yabancı madde nedeniyle hasar alması, aracın yanması, aracın iç parçalarından biri ya da birkaçının çalınması ve araca 3. Şahıslar tarafından zarar verilmesi durumunda devreye girebilir.

Araçtaki maddi hasarların tamamı oto kasko güvenliği altına alınarak, araç sahiplerinin herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçilebilecektir. Çoğu zaman kasko yaptırmak gereksiz bir hizmet gibi gösterilir.

Ancak trafiğin büyük bir problem yarattığı günümüzde, trafik kazalarının bir hayli fazla olduğu görülebilecektir. Kazalarda hayat kurtarıcı olan kasko hem araç hem de sürücü için büyük bir güvence teşkil etmektedir. Bu noktada kasko ve dikkat edilmesi gerekenler neler bilinmelidir.

Araç sahipleri kasko yaptırırken, kasko dikkat edilecek hususlar neler konusuna önem vermek yerine en uygun kasko teklifi seçenekleri doğrultusunda kararını vermektedir. Ancak kasko konusunda fiyat bilgisinin öncesinde poliçe ve hizmet içeriğine önem vermek daha doğru olacaktır.

Doğa Sigorta araç sahiplerinin ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmet içeriğine yer verebilmekte bu doğrultuda türlü teminatlar sunabilmektedir. Sunulan bu hizmetin yanı sıra ek hizmet ve fırsatlara da yer vererek, müşteri memnuniyeti sağlayabilmeyi hedeflemektedir.

En Uygun Kasko Teklifi Doğa Sigorta'da!

Doğa Sigorta'da kasko teklifi verilirken aracın markası, modeli ve yaşı gibi detaylar önem verilmekte olup, bu doğrultuda fiyat belirlemesi yapılır. Ödeme seçenekleri ve hizmet bedelleri konusunda sizlere en nitelikli fiyat içeriğini sunan Doğa sigorta, aracınızın gerçek değeri üzerinden işlem yapmaktadır.

Bu noktada firmamız TSB (Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği) tarafından belirlenen kasko değer listesini esas alır. Kasko değer listesinde yer alan fiyatlara, araca sonradan alınan aksesuarlar dahil edilmez. Sigortalılar bu aksesuarlarında kaskoya dahil edilmesini talep ediyorsa bu durumda sigortalıdan ek prim ödemesi istenecektir.

Kasko değer listesi MTV ödeme sırasında da baz alınmakta olup, bu değer 15 yaşa kadar olan araçları kapsar. 15 yaşından büyük araçlarda ise kaskonun değerine sigortalı ve sigorta yapan firma ortak olarak karar verebilir.

Doğa Sigorta araç sahiplerine en iyi kasko teklifi vererek, aracınızı her türlü riskten koruyabilecektir. Bu noktada her detaya yer veren firmamızda, kasko sigortası yaptırmanın sonrasında ek hizmet bedellerinin çıkarılması mümkün olmayacaktır.

Firmamızda çalışan tecrübeli çalışanlarımız kasko hizmeti alacağınız konularda merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayarak, poliçe şartları hakkında her türlü bilgiyi verebilecektir.

Kasko sigortası yaptırmak istemeniz halinde firmamız sizin bütçenize uygun olacak şekilde ödeme koşulları oluşturabilecektir. Ayrıca dilerseniz web sitemiz üzerinden gerekli bilgileri bizimle paylaşarak online kasko teklifi de alabilir, Doğa Sigorta ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

 

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ