Haber Detayı
05 Kasım 2019 - Salı 22:50 Bu haber 533 kez okundu
 
Zalim İstanbul 17. Bölüm TEK Parça İZLE | ZALİM İSTANBUL YENİ bölüm | Zalim İstanbul SON bölüm full İZLE YouTube, Kanal D!
- Haberi
Zalim İstanbul 17. Bölüm TEK Parça İZLE | ZALİM İSTANBUL YENİ bölüm | Zalim İstanbul SON bölüm full İZLE YouTube, Kanal D!

Zalim İstanbul 17. bölüm izle, Zalim ist son bölüm full izle!, Zalim İstanbul yeni sezon izle, Zalim İst 17 bölüm izle, Zalim İstanbul youtube tek parça izle, Zalim İstanbul son bölüm özeti, Zalim İstanbul tekrarı izle​...  Sevilen oyuncu kadrosu ile ilk günden itibaren reyting rekotlatrı kıran dizi Zalim İstanbul merakla takip ediliiyor. Her bölüm izleyenlerin nefesini kesen dizide bu bölümde yer yerinden oynayacak! Nedim iyileşecek mi merakla bekleniyor, Agahʹın Cemre ile ilgili planları ortaya çıkıyor. Zalim sitanbul yine dopdolu bir bölümle izleyenleri ekran başına kilitleyecek. İşte yeni bölümle ilgili detaylar...ZALİM İSTANBUL 17. BÖLÜM İZLE (ZALİM İSTANBUL 17. Yeni SON BÖLÜM FULL İZLE)ZALİM İSTANBUL 17. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZZALİM İSTANBUL 16. BÖLÜM ÖZETİNedimʹin sağlığı gün geçtikçe ilerleme kaydeder. Uygulanan tedavide Nedimʹin hayatına etki eden insanların fotoğrafları gösterilir. Nedimʹin bu fotoğraflara verdiği tepkiler Karaçay Köşkü için dönüm noktası olacaktır. Öte yandan Cemre ve Agah bir yüzleşme yaşar.var reklamstore_region_id = 517310;var reklamstore_location=ˮmanuelˮ;Nedimʹi görmek isteyen bir kişi vardır. Bu Nedimʹi şaşırtır. Nedimʹi görmeye gelen kişi kim?Agah, ev halkına Nedimʹi Londraʹya yolladığını söyler. Bu herkes için şaşırtıcıdır. Özellikle de Cemre, Nedim için katlandığı her şeyin boşa gittiğini düşünür.Agahʹın Cemre konusunda bazı planları vardır. Cemre hiç beklemediği bir anda Agahʹı karşısında bulur.ZALİM İSTANBUL DİZİSİNİN KONUSUAntakyaʹdan İstanbulʹa uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbulʹda; üç çocuğu ile Antakyaʹda yaşayan Seherʹin, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı