Haber Detayı
31 Ocak 2021 - Pazar 16:33 Bu haber 678 kez okundu
 
Vefa Taşımacılık, Kargo Taşımacılığı, Ambar İşletmeciliği
Taşıma sektörüne geçmiş tecrübelerini ilke edinerek yeni bir isim ve kadrosuyla hizmet yarışındaki yerini alan VEFA TAŞIMACILIK markasıyla yine Ege (İZMİR) bölgesindeyiz.
FAYDALI BİLGİLER Haberi
Vefa Taşımacılık, Kargo Taşımacılığı, Ambar İşletmeciliği

Yirmi yıldan bu yana müşterilerine kesintisiz hizmet vermenin gururunu taşımaktayız. Bundan sonrada müşteri memnuniyeti en yüksek seviyelere taşınabilmesi için çalışmalarımızda dijitalleşmeyi öne alarak kalitenin yükselmesi ve müşterilerimizin tedarik zincirindeki en önemli halkası olan satın alınan veya satılan ürünlerin en kısa sürede ulaştırmayı sağlamak önceliğimiz olacaktır.


 
Bilişim çağındayız ve buna kayıtsız kalamayız, müşterilerimiz web sayfamızdan online olarak kargolarını takip edebilecek, sattığı ürünlerin teslimatları kısa mesaj olarak dönüş yapılacak, mobil çözümleri sizlere hizmet etmek için daha etkin kullanmaya devam edeceğiz. İstekleriniz bizim için çok önemli ve birlikte gelişmemizi sağlayacaktır.


 
Yaptığımız ticaretler hepimiz için kutsallık ve sorumluluk içermektedir, bunun bilincinde olduğumuzu, VEFA TAŞIMACILIK olarak uzun yıllar sizlerle birlikte olma hayali bize güç verecektir.


 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı