Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 14:33 Bu haber 557 kez okundu
 
Tarkett Zemin Kaplama
Zeminlerinizi yeniden düzenlemek isterseniz çevreye kattığı güzel görünümü ve dayanıklılığı ile Tarkett Zemin Kaplama Sistemini tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. En başta da Tarkett'in laminat serisine bir göz atmanızı tavsiye ederiz.
EKONOMİ Haberi
Tarkett Zemin Kaplama

Tarkett zemin kaplama, spor sahası, halı saha, kapalı ve açık ticari kurum ve kuruluşlar, oturulabilir mekanlar dahil birçok alanda kullanılabilir.

Tarkett markası Avrupa’da da kullanımı çok yaygın olan bir kaplama ürünüdür. Aynı şekilde ABD’de de son yıllarda bu ürünün kullanıldığı göze çarpmaktadır.

Türkiye’de de büyük bir rağbet gören Tarkett Zemin Kaplama Sistemlerini biz Doku Zemin Sistemleri olarak her türlü hizmeti veriyoruz.

Tarkett ürününün görünürlüğü ve çevre dostu bir ürün olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Tarkett ile ilgili gerçekten öne çıkan diğer şey, en yeni stil, gelişmişlik ve yüksek kalitesidir. Mekanlara şıklık ve göz alıcı bir görünüm vermekle beraber minimalist zarafetin arketipik bir örneğidir aynı zamanda.

Sonuç olarak Tarkett’i, keşfetmek isteyebileceğiniz şık, lüks bir seçenektir. Doku Zemin Sistemleri olarak sunduğumuz seçenekler ve bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi ve çalışmalarımızı takip edin.

Tarkett’te Hangi tarzlar ve renkler mevcut?
Tarkett, 128 farklı renk ve laminat stiline sahiptir. Bunlar çok açıktan (beyaz meşe, beyaza boyanmış veya kar meşesi) çok koyuya (siyah vızıltı ve koyu kum) kadar değişir. Marka, diğer bazı büyük laminat markalarından daha geniş bir mavi ve gri tonlu renk ve ton yelpazesi mevcuttur.

Tarkett eşsiz sanatsal tasarımlar sunar
Tarkett'in ürünlerinde sunduğu özel şeylerden biri de, renklerinden herhangi birine uygulanabilen bir dizi sıradışılık ve benzersiz kabartmalı tasarımlardır.

Tarket ahşap damarı yansıtmak yerine laminat görünümlü tasarımlar, taşların veya beton zeminin doğal görünümünü yansıtır. Tarkett'in laminant koleksiyonunda sanatsal seçimler sunarak çiçekli desenler ve diğer sanatsal tasarımlardan oluşur.

Tarkett ayrıca, doğrudan bir ağaçtan kesilmiş bir tahta gibi görünen daha uzun tahtaların yanılsamasına izin veren, uzunluğu boyunca eğimli benzersiz bir "sonsuz" tahta sunar.

Tarkett'in zemin kaplama ürünlerinin çevreye ve sağlığa faydaları nelerdir?
Tarkett, kendisini sürdürülebilirlik konusunda dünya çapında bir lider olarak konumlandırıyor ve üretiminde, ABD markalarında görülen türden vaatlerin ve sertifikaların çok ötesine geçen "kapalı döngü, dairesel tasarımı" destekliyor.

Tarkett zemin kaplamaları iyi malzeme, insan dostu alanlar ve yeniden kullanma yönünde kendini ispatlamış bir markadır. Bunu eko tasarım ve üretim yoluyla, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir içeriğe sahip zeminler inşa ederek ve ardından eski döşemeleri toplayarak yeni döşemelere olanak tanır.

Tarkett Zemin Kaplama Mliyeti Nedir?
Tarkett markasının yüksek kalite ve göz alıcı tasarımlarına göre fiyat konusunda da diğer markalara göre epey avantaj sağlamaktadır.

Sonuç olarak…
Genel olarak, Tarkett laminat, ekolojik ve çevresel sürdürülebilirliğin yanı sıra lüks, yüzeyleri ve renkleriyle daha fazla ilgilenen kişiler için yerinde bir seçenektir.

Biz de Doku Zemin Sistemleri olarak Tarkett ürünlerinin kullanımı konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla bu hizmeti üst kalitede müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı