Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 14:22 Bu haber 530 kez okundu
 
Pvc zemin kaplama
Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan, estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan PVC Yer Kaplaması sistemleri başta okul, hastane, gıda sektörü ve ilaç fabrikaları olmak üzere, hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile daha pek çok alan için öncelikli tercih sebebi olmaktadır.
EKONOMİ Haberi
Pvc zemin kaplama

Geniş renk ve desen seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı,antibakteriyel hijyenik, dayanıklı ve hesaplıdır.

⇒ Doku Zemin Sistemleri:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

   

PVC Zemin Kaplama tamamiyle estetik ve fonksiyonelitenin birleşimi olan plastik zemin kaplama malzemesi olarak en iyisidir.  

Kullanım Alanları
Sağlık ocakları, Hastane, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler, kreşler, ofisler, ev ,kamu binaları mağazalar, süper marketler, oteller, resturant, kapalı spor salonları, Sinema, Tiyatro Salonları, Konferans, Konser, Fabrikalar-Ticari alanlara-Fuarcılık Sektörü-Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri- Devlet Daireleri,yemekhane,ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekânlarda kullanılan ürünlerdir.

Ürünlerimizin dayanıklı karakteri ile görünümün ve rengin uzun süre değişmeme özelliği bakım işlemlerini, kolay ve hızlı şekilde yapmanıza yardımcı olur, bakım masraflarını azaltır.

⇒ Doku Zemin Sistemleri:  Ürünlerimize Buradan ulaşabilirsiniz

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı