Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 12:02 Bu haber 782 kez okundu
 
Müge Anlı programında canlı yayında itiraf etti
Yeğenini ormana götürüp... Kayıp Ayşe Altuntaş'ın dayısı Müge Anlı’da itiraf etti!
- Haberi
Müge Anlı programında canlı yayında itiraf etti

Müge Anlı ile Tatlı sert Programından dehşet verici bir son dakika haberi geldi. Ayşe Altuntaş’ın dayısı canlı yayında Ayşe’nin kaybolması ile ilgili konuşma yaparken verdiği bilgi stüdyoda bulunanlar ve program izleyicilerden büyük tepki topladı. Sabah namazını kıldıktan sonra Ayşe Altuntaş’ın evine yaklaşan Mehmet Bey, gizlice Ayşe’yi alarak ormana götürdüğünü söyledi. Ormanda cinsel ilişki yaşadıklarını anlatması üzerine hem Müge Anlı hem de izleyiciler şoke oldu. İşte dikkat çeken son dakika haberinin detayları...
 

Müge Anlı'nın sunduğu programın son bölümünde, 40 gün önce evden çıkan ve bir daha haber alınamayan 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'ın kaybolması olayı masaya yatırıldı. Olay öncesi kayıp Ayşe'nin samimi olduğu insanları araştıran Müge Anlı, görüntülü bağlantı yoluyla Ayşe Altun'taşın dayısı Mehmet Bey'i canlı yayına çıkardı. Mehmet Bey olayı anlatırken Müge Anlı ve stüdyodakiler bir anda dondu kaldı. Altuntaş yeğenini sabah namazının ardından ormana götürerek cinsel ilişkiye girdiklerini söyledi.


Ayşe Altuntaş 18 Temmuz 2019'da evden son kez ayrılıyor. Sabah saat 05:30'da İstanbul'daki Pirinççi köyüne kuzeni Mehmet beyle kahvaltı yapmaya gidiyor. Saatler sonra Mehmet bey Ayşe Altuntaş'ın kızını arayarak "anneni babanın evinin oraya bıraktım" diyor. Ancak o saatten sonra 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'a ulaşılamıyor..Ayşe Altuntaş 18 Temmuz 2019'da evden son kez ayrılıyor. Sabah saat 05:30'da İstanbul'daki Pirinççi köyüne kuzeni Mehmet beyle kahvaltı yapmaya gidiyor. Saatler sonra Mehmet bey Ayşe Altuntaş'ın kızını arayarak "anneni babanın evinin oraya bıraktım" diyor. Ancak o saatten sonra 4 çocuk annesi Ayşe Altuntaş'a ulaşılamıyor..

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı