Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 00:52 Bu haber 197 kez okundu
 
Kokteyl Organizasyonu
Kokteyl Organizasyonu: Günümüzde kokteyl organizasyonu düğünlerde, davetlerde, açılışlarda, toplantılarda ve lansmanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda bu özel günlerinizi daha özel kılmak için profesyonel ekibi ile çalışır.
KÜLTÜR-SANAT Haberi
Kokteyl Organizasyonu

Misafirlerinizin karşılanmasından, masa düzeni ayarlanmasına, kokteyl ikramlık olarak nelerin ve nasıl verileceğine kadar birçok detayı sizler için düşünür ve uygularız. Çünkü bu özel günlerde ve gecelerde hiç bir detay atlanmamalıdır.

 

Kokteyl Organizasyonu İstanbul

Yapılan tüm hizmetler eksiksiz ve kusursuz olmalıdır. Mekanın şık olması, servis hizmetlerinin hızlı ve aksatılmaması, yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olması son derece önemlidir. Firmamız tüm bu detayları sizin için düşünür ve tasarlar.

 

İstanbul Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonlar Nerelerde Kullanılır?
Son yıllarda popülerliği giderek artan kokteyl organizasyonlar günümüzde birçok etkinlikte aktif olarak tercih edilmektedir. Çünkü kokteyl organizasyonu gerek dekor, gerekse sunum ve servis hizmetleri ile davetlilere ve davet sahibine unutulmaz bir gün yaşatmaktadır.

 

Kokteyl organizasyonları genellikle toplantı, düğün ve açılış organizasyonlarında tercih ediliyor gibi görünse de her geçen gün daha farklı amaçlarla bu tür organizasyonlar yapılmaktadır. Bunların başında ise davetler, galalar, nikahlar, lansmanlar gelmektedir. Firmamız ihtiyaç olan duruma özel olarak konsept belirler. Firmamızdan hizmet almak için öncelikle randevu almanız gerekir.

 

Açık Büfe Kokteyl Organizasyonu

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren profesyonel ekibimiz süslemeden, kokteyl menüsüne kadar her detayı hızlı ve pratik bir şekilde uygular.

Kokteyl Organizasyonlarında Catering Hizmetleri
Firmamız kokteyl organizasyonlarında birbirinden farklı kokteyl menülerini sizlere sunar. Sizler ister ara sıcak, isterseniz de prolange menülerden seçerek gerisini firmamıza bırakabilirsiniz.

 

Kokteyl Organizasyonu Açık Alan

Firmamız gerek deneyimli servis ekibi gerek taze ve lezzeti menüleri ile eşsiz bir davete imza atar. Firmamızda her türlü menü sunumunda gerekli hijyen koşullarına uyulur. Firmamızın örnek menüleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

 

Kokteyl Organizasyon Fiyatları
Günümüzde kokteyl organizasyonu fiyatları hizmetin içeriğine ve hizmeti veren firmaya göre değişiklik gösterir.

Kokteyl Organizasyonu

Çünkü kokteyl organizasyonda kullanılacak masalar, süslemeler, catering hizmetleri ve trio ekibi gibi detaylar organizasyonun fiyatını belirlemede etkendir. Firmamızı arayarak almak istediğiniz hizmetleri, davetli sayısını belirtmeniz halinde size bir fiyat verilebilir.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı