Haber Detayı
24 Ağustos 2020 - Pazartesi 21:55 Bu haber 321 kez okundu
 
Fatih Portakal'ın yerine geçen isim belli oldu
FOX ana haberin sunan Fatih Portakal'ın istifası sonrasında ana haber sunucusu belli oldu. Kanaldan yapılan açıklamada bundan sonra Portakal'ın yerine Selçuk Tepeli ana haber bültenini sunacak.
EĞİTİM Haberi
Fatih Portakal'ın yerine geçen isim belli oldu

Sürpriz bir kararla emekli olan Fatih Portakal FOX ana haber ile yollarını resmen ayırdı. Önce FOX yönetimi yazılı bir açıklama ile 'istifayı' doğruladı. Ardından da Fatih Portakal 'toprakta yaşayacağım' diyerek verdiği kararın gerekçelerini açıkladı. 

 

 

İnternethaber.com'un haberine göre, Selçuk Tepeli FOX ana haberin yeni sunucusu oldu. FOX Haber Koordinatörü Doğan Şentürk ile görüşen Selçuk Tepeli el sıkıştı. İnternethaber.com'a gelen bilgilere göre Selçuk Tepeli ile FOX yönetimi sözleşme aşamasına geldi. 

 

 

FOX'un yeni yüzü Selçuk Tepeli kimdir? 
Ana haberi sunucak olan Selçuk Tepeli, Habertürk'ün eski genel yayın yönetmeni. 1974 yılında İstanbul'da doğan Selçuk Tepeli, Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu. Selçuk Tepeli, IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine mastırını yaptı.

 

 

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergisi yayın yönetmenliğini yapan Selçuk Tepeli, Habertürk yayın danışmanlığı, Gazete Habertürk Hafta Sonu ekleri genel yayın yönetmeni görevlerini yürüttü. Habertürk TV’de Ceyda Karan’la birlikte Eksen adlı programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı'nın görevi bırakmasından sonra Habertürk TV Genel Yayın Yönetmenliği görevinde bulundu. Selçuk Tepeli 2020 yılı ocak ayında Habertürk'ten istifa etmişti.

 

Kaynak: (GH) - Görsel Haber Editör: Leyla DUMAN
Yorumlar
Haber Yazılımı