Haber Detayı
03 Kasım 2020 - Salı 22:20 Bu haber 140 kez okundu
 
Erdoğan: Ayda enkazdan çıkarılırken hüngür hüngür ağladım
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir'de enkaz altından 91 saat sonra kurtarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin'in babası Uğur Gezgin ile bir telefonda görüştü. Erdoğan, "Ayda enkazdan çıkarken ben de hüngür hüngür ağladım." dedi.
GÜNDEM Haberi
Erdoğan: Ayda enkazdan çıkarılırken hüngür hüngür ağladım

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, Uğur Gezgin'e, eşi Figen Gezgin'in depremde hayatını kaybetmesi dolayısıyla başsağlığı temennisinde bulundu.

Bir taraftan bu acı yaşanırken 3 yaşındaki Ayda'nın 91 saat sonra enkaz altından kurtarılmasının herkesi mutlu ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ayda enkazdan çıkarken ben de hüngür hüngür ağladım.

 

Rabbim sabrınızı artırsın. Rabbim Ayda yavrumuzu sizlere bağışladı, bütün millete bağışladı. Hep duadayız. Rabbim ölenlerimize rahmet eylesin, yaralılarımıza şifalar versin." dedi.

Ayda'nın sağlık durumu hakkında bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz her türlü desteğimizle sizin yanınızda olacağız. Sizi yalnız bırakmayacağız. Hiç merak etmeyin." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı