Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 12:20 Bu haber 595 kez okundu
 
Antibakteriyel Zemin Kaplama
Doku Zemin Sistemleri mikroorganizmaların büyümesini engellemek için bakteri, mantar, maya, aktinomisetler ve küf spektrumuna karşı uzun vadeli koruma sağlayacak zemin sistemlerini sunar.
EKONOMİ Haberi
Antibakteriyel Zemin Kaplama

Bu, zemini mikroplara ve kokuya neden olan mikroorganizmalardan korur, böylece istenmeyen kokuları uzaklaştırdığı gibi sağlığınızı da korumuş olursunuz.

Bazı zemin sistemleri, yalnızca yalıtıcıda antimikrobiyal bir dispersiyon içerir ve zemini alttan veya oyulduğunda savunmasız bırakır, epoksi döşeme sistemi boyunca antimikrobiyal bir dağılım uygularız.

Doku Zemin Sistemleri yıllardır alanında uzman ekipmanlarla yaptığı zemin uygulamalarından biri olan antibakteriyel zemin kaplama ile müşterilerine kaliteli ve garantili bir hizmet sunar.

Antibakteriyel zemin kaplama sistemleriyle bizlerden alacağınız hizmetle mekanlarınıza katacağınız estetik ile beraber sağlığınızı da korumuş olacaksınız.

Havaalanları, okullar, alışveriş merkezleri, spor salonları, restoranlar ve daha birçok mekanın ortak noktalarından biri de zeminlerinde oluşan mikrobiyal sorunlardır. Tam da burada biz Doku Zemin Sistemleri firması olarak antimikrobiyal zemin kaplama konusunda müşterilerimizin istediği doğrultuda zemin kaplama işlerini itina ile yapıyoruz.

Tarkette Zemin Kaplama hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı