Haber Detayı
26 Ağustos 2020 - Çarşamba 09:30 Bu haber 610 kez okundu
 
Ahmet Hakan ile Gökhan Özoğuz arasında 'yorum' polemiği
Ahmet Hakan ve Gökhan Özoğuz yine gündem oldu. Ahmet Hakan yazısında ünlü şarkıcıya "Cahilce politik yorumlar yapan" yakıştırmasında bulununca Gökhan Özoğuz yanıt verdi.
GÜNDEM Haberi
Ahmet Hakan ile Gökhan Özoğuz arasında 'yorum' polemiği

Gündeme dair yaptığı eleştirilerle ve yorumlarla sık sık konuşulan Gökhan Özoğuz bu sefer de Ahmet Hakan'ın hedefindeydi.

 

 

Ahmet Hakan yazdığı köşede “APOLİTİK sanatçılar mı? Politik sanatçılar mı?” diye sorulsa... Cevabım kesinlikle “politik sanatçılar” olur. Çünkü sanatçı dediğin etrafında olup bitenlerle, politikayla, dünyayla ilgili olmalıdır.

 

 

Ama Gökhan Özoğuz adlı sanatçının git gide daha da politikleşmesi sürecini izlerken... “Keşke bu çocuk apolitik olarak kalsaydı” diyorum. Çünkü büyük bir cahil cesareti var ve buna yaslanarak çok büyük çamlar deviriyor.

 

 

Soru, “Apolitik Gökhan mı? Cahilce politik yorumlar yapan Gökhan mı?” diye sorulursa... Cevabım kesinlikle “apolitik Gökhan” olur yani" yorumunda bulundu.

 

 

'BİREY APOLİTİKSE SAHTEDİR'

Ahmet Hakan'ın yazısını gören ünlü şarkıcıdan ise gece yarısı yanıt geldi. Gökhan Özoğuz Twitter'da verdiği yanıtta "Sayın Ahmet Hakan bırakın sanatçıyı, birey apolitikse sahtedir. Tarafımdan tarafsızca gözetilen politik duruş hak hukuk adalettir.

 

 

Beklentisizce, doğrunun yanında olmak gönüldendir. Yorumunuzdaki diğer iki isabetsiz yakıştırmayı daha iyi tahlil ederek paylaşmanızı beklerdim" dedi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı