Astroloji

 

 

 
Akrep (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde sorumluluklarınızın daha fazla üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Moral sizin için oldukça önemlidir. Kendinizi daha fazla motive edecek konularla ilgilenmelisiniz. Bugün güzel bir yemek tarifi yapabilirsiniz.
 
Aslan (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde aile içinde bazı konularda fikir ayrılıkları içerisine girebilirsiniz. Bu noktada daha fazla empati yapmalı ve sabırla karşı tarafı dinlemelisiniz. Belki bugünler ev hayatınızdaki iletişimi daha güzelleştirmek için bir fırsat olabilir.
 
Balık (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde ilişkinizde bazı şeyleri değişime götürmek isteyebilirsiniz. Kendinizi çok fazla anlatmak yerine bazı durumları akışa bırakmalısınız. Sanki elinizden gelen hiçbirşey yokmuş gibi davranmaktan vazgeçin. Sizler elinizden geleni fazlasıyla yapıyorsunuz.
 
Başak (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde temizlenmeyen bir yer bırakmamış olsanız da bu pazar günü biraz daha kendi kişisel bakımlarınızı yaparak geçirmelisiniz. Aşırı takıntılı hareketlerde bulunup hayatı kendinize zarar etmeyin. 
 
Boğa (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde biraz daha hayatınızdaki değişmeyen kurallarınızı yıkmayı deneyebilirsiniz. Değişime ayak uydurmak için bazen yalnız kalmak gereklidir. Harcamalarınıza yine de dikkat etmeli ve özen göstermelisiniz. Çok fazla abartılı alımlar yapmayın.
 
İkizler (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde telefon trafiğiniz artmış olabilir. Dedikodular ve yanlış iletişim şekillerine dikkat etmelisiniz. Üçüncü şahıslardan gelen herhangi bir haberin doğruluğunu bilmeden yaymamalısınız. Evinizde yaratıcı işler içinde olmayı seçin.
 
Koç (30.03.2020)
İlişkilerinizde bazı şeyleri akışa bırakmayı öğrenin. Egosal tuzaklara düşmemeye dikkat etmelisiniz. Evde kaldığınız bugünlerde yaşam alanını paylaştığınız kişilerle gerilimler yaratmamalı aksine daha yardımsever yönünüzü ortaya koymalısınız.
 
Kova (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde aile ilişkilerinde bazı durumlar hoşuna gitmeyebilir. Burada bazı özgürlük çatışmaları yaşanabilir. Bu yüzden sizlerde ilişkilerde zorluk çıkartmak yerine daha uzlaşmacı olmalısınız.
 
Oğlak (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde sevdiğinizi veya sevildiğinizi hissetmek istediğiniz bir gün genelindesiniz. Aslında sizler bu duruma hiç alışık olmayabilirsiniz. Âmâ evde kaldığınız bu süreçte lütfen kendinizle ilgilenmeyi ihmal etmeyin. 
 
Terazi (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde anlık bir sıkılma ile dışarı çıkma fikri içine girmeyin. Evinizi ve kapılarınızı açın güzel bir hava alın. Güzel bir müzik eşliğinde eski kıyafetlerinizi ve giymediklerinizi ayırmak için harika bir fırsat olabilir.
 
Yay (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde haftanın kaygılarını bir köşeye bırakacak güzel bir film izleyebilirsiniz. Yaşamın gerçekten pozitif yönlerine tutunmalısınız. Güvenmediğiniz konularla karşı karşıya kalırsanız bunu abartmadan aslını araştırmayı seçin.
 
Yengeç (30.03.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde biraz daha kendinizle ilgilenmelisiniz. Bugün çalışmaya ara vermelisiniz. Konsantrasyonunuzu arttırmanız için kendinize odaklanın. Finansal konularda önemli bir başarı elde edeceksiniz. 

 

 

 

Haber Yazılımı